БАРАТЕ НОВ ДОБАВУВАЧ?

Кога глобалната економија тргна во рецесија
Ви треба ваков бренд

 

1. Нудејќи пониски цени
2. Имајќи различни категории
3. Обезбедување висококвалитетни производи

  • ФОНГ-

Повеќе производи

Зошто да не изберете нас

FONENG е во индустријата за мобилни додатоци и потрошувачка електроника околу 10 години.Нашата визија и мисија е да му обезбедиме на светот висококвалитетни и иновативни производи.Категориите на FONENG се напојувачки банки, слушалки TWS, звучници со Bluetooth, USB полначи, USB кабли, полначи за автомобили, држачи за телефони за автомобил, итн.

 

Имаме повеќе од 300 вработени.Нашето седиште се наоѓа во Шенжен, Кина.Имаме и канцеларија и изложбен салон во Гуангжу.Со месечен капацитет од 550.000 единици, нашата фабрика во Донгуан навреме ги снабдува увозниците, дистрибутерите, трговците на големо.