Спортски Bluetooth слушалки со лента за вратот BL30

Краток опис:

1. НОВО ВЕРЗИЈА НА BLUETOOTH 5.0, БРЗА БРЗИНА НА ТРАНСПОРТ, ДОБРА СПОСОБНОСТ ПРОТИВ ПРЕКИН, ПОСТАБЕН СИГНАЛ и ДОБРА ЕФИКАСНОСТ НА ЕНЕРГИЈА.

2. ДИЗАЈН ЗА ПОЛОВИНА ВО Уво, СО СИЛИКУНСКИ ГУМЕН ЧЕПК за уво, МЕК за носење и стабилен на уво.

3. МАГНЕТСКИ ДИЗАЈН НА ЕДИНИЦАТА ЗА СЛУШНИЦИ, шмукање на вратот и без извиткување, ЛЕСНО за чување

4. СУПЕР КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈАТА, СО БАТЕРИЈА 130 MAH, 10 ЧАСОВИ МУЗИКА, ВРЕМЕ НА СРЕДБА 1800 ЧАСА

5.TF КАРТИЧКА ПОДДРЖАНА, УЖИВАЈТЕ ВО МУЗИКАТА БЕЗ МОБИЛЕН, ПОГОДНА за СПОРТ

6. ДИЗАЈН НА ЃЕРДАН, ДОБРО ЗА СПОРТ и ЗАБАВА.

 


Детали за производот

Ознаки на производи

МОДЕЛ BL30
Bluetooth визија 4.2
Bluetooth растојание ≤10 М
Боја Црното
Внатре во батеријата 130 mAh

 

 

 

微信图片_202005181101431

 

 

微信图片_202005181101432

H291d154121e44e23ba474819e27e882b5


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја