BL34 Bluetooth слушалки со лента за вратот

Краток опис:

Спецификација  
Модел BL34
Bluetooth растојание ≤10 М
Внатре во батеријата 220 mAh
Боја Црното

Детали за производот

Ознаки на производи

Карактеристика на производот
1. Целата метална обвивка и прецизен занает и изглед. 
2. Звучник од бакарен прстен, оригинален квалитет на звукот. 
3. Дизајн во уво од 45 степени. совршено за уво. 
4. Батерија од 220 mah 

 

8

 

7

 

3

 

5


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја