P65 Power Bank од 50000mAh (22,5W и 3 излези)

Краток опис:

Модел P65 50000MAH Целосно компатибилна моќна банка за брзо полнење
Капацитет 50000 mah
Батерија 1260110 (10000MAH*5)
Големина Должина 145мм*Ширина 65мм*Дебелина 65мм
Тежина 650 гр
Боја Црно-бел
Влез МИКРО ВЛЕЗ: DC5V/2A 9V/2A 12V/1.5A
ВЛЕЗ TYPE-C: DC5V/2.4A 9V/2A 12V/1.5A
Излез ИЗЛЕЗ 1: DC4.5V/5A 5V/4.5A 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
ИЗЛЕЗ 2: DC4.5V/5A 5V/4.5A 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
ИЗЛЕЗ ТИП-C: 5V/2,4A 9V/2,22A 12V/1,67A
Договор QC3.0 PD20W VOOC HW SuperCharge PPS
Батерија Вграден LCD дигитален дисплеј


Детали за производот

Ознаки на производи

P64-P65详情(英文版)_02

P64-P65详情(英文版)_05

P64-P65详情(英文版)_06

8


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја